День здоров'я: сценарій свята для школярів і студентів

Зміст:

  1. День здоров'я -сценарій для старшокласників
  2. Cценарій для студентів: День здоров'я

Дні здоров'я зараз стали популярні в силу злободневностітеми. Привернення уваги молоді до питань здоров'я, таким важливим і необхідність, пояснює бажання оточуючих - мотивувати молодих людей кздоровому способу життя. Такі свята здоров'я допомагають внести ясність ВТАК непросте життя наших дітей. Пропонуємо варіанти проведення такого свята дляшкольніков і студентів.Як влаштувати веселий День здоров'я. Фото з сайту justjam.ru

День здоров'я -сценарій для старшокласників

Загальна построеніе.Вступітельное слово ведучого:

«Здоров'я - це щастя, успіх, можливість зробити кар'єру і виходить солідний дохід, знайти кохану людину, створити щасливу сім'ю, народити здорових дітей, побудувати будинок, виростити сад, подорожувати по всейпланете.»

Поруч з ведущімпоявляются три учні зі свого майбутнього. Один з них, товстий і незграбний, розповідає як він жив до цього часу (мало рухався, багато їв «неправильних» продуктів). Другий у формі з олімпійською символікою та множествомнаград вимовляє слова подяки шкільного тренеру. Третій у солідномкостюме з портфелем (імідж вченого, керівника) дякує школу за знання іпрівітую витривалість, фортеця, цілеспрямованість.

У великому залі можна провести виступ відомого спортсмена міста (селища), лікаря, еколога або вчителя-географа в рамках означеної теми Дняздоровья.

Спортивні змагання

Адже етовсе-таки свято, а значить - хороший привід повеселити один одного. Оригінально буде внести в День здоров'я для старшеклассніковсоревнованія в стилі Олімпійських ігор з церемонією відкриття, з прохожденіемкоманд по полю. Кожен клас був вибраний заздалегідь за допомогою жеребкування сборнойкомандой однієї з країн-учасників Олімпійських ігор.

  1. Конкурс «Перешкоди». Кожен з учасників команди по очередіпреодолевает різні спортивні перешкоди.
  2. Конкурс «Супербоулінг» .Учасники із зав'язаними очима повинні збити різні фігурки, розташовані хаотично. Треба заздалегідь запам'ятати їх положення і постаратьсявибіть якомога більше, 1 фігурка - 1 очко.
  3. Конкурс на ведення мяча.Старшекласснікі беруть участь командами. Це щось на зразок баскетболу. Треба успешнодовесті м'яч до мети. Такі конкурси внесуть жвавість і свіжість в сценарій Дня здоров'я.
  4. Стрибки у довжину з місця.
  5. Біг на швидкість.
  6. Перетягування канату.
  7. Підтягування на перекладині.
  8. Змагання з шахів.

Нагороджувати старшокласників можна спеціальними медалями законкурси, де вони стали переможцями.

Теоретичні конкурси

«Розділи продукти» (картинки з продуктами потрібно розкласти по трьох кошиках:

  • шкідливі;
  • допустимі в невеликих кількостях;
  • корисні.

«Вікторина здоров'я». Короткий і смішний розповідь ведучого провітаміни та корисні речовини. Слідом оголошується конкурс на цю тему, нужнодать правильні і такі ж веселі відповіді на питання: Який чай найкорисніший? Чи треба чистити зуби вранці, адже ви нічого вночі не їли? Лиса голова - прізнакбольшого розуму або нестачі вітамінів?Спортірвние гри для школярів. Фото з сайту belport.by

Конкурс «Збери кошик здоров'я» (длякоманд завдання - вибрати з муляжів або картинок корисні продукти. Хто більше назбирає - отримує корзінуфруктов)

Спортивні гумористичні конкурси

  1. Ведучий запрошує учасників побудуватися командами дляучастія у рухливих конкурсах у вигляді естафет.
  2. Біг задом наперед на швидкість.
  3. Пересування стрибками на одній нозі на швидкість.
  4. Біг в мішках.
  5. Команда, закончівшаяестафету першої, визнається перемогла.
  6. Конкурс "Весела кулька". Змагаються у спритності попарно. У надувні кульки налита вода. Гравці встають навпроти один одного і починають перекидатися кулькою. Через 3 хвилини провідний увелічіваетрасстояніе між суперниками. Через 2 хвилини ведучий знову увелічіваетрасстояніе і так далі по ситуації. Головне, щоб це було в пределахвозможності гравців і веселило всіх присутніх. Виграє пара, не впустивши кульку жодного разу і сохранівшаяего в цілості.

Підведення підсумків

Журі оголошує результати. Все проходить в стилі олімпійскогомеропріятія. Урочисто і святково. Ведучий підкреслює серйозне ставлення хлопців до своемуздоровью, фізичною підготовкою і теоретичним знанням про здоровий образежізні.

Cценарій для студентів: День здоров'я

Відкриття свята

Загальна построеніе.Вступітельное слово ведучого:

«Зараз проблема« Здоров'я »дуже актуальна. Ви -молода люди, вам багато чого належить зробити в житті. Ми раді бачити сегодняпріятних спортивних молодих людей, які віддають перевагу активному образужізні, мають звички здорової людини, а значить - доб'ються багато чого в своейжізні. Це прекрасно! Адже багато що залежить від вас, від правильно расставленнихвамі пріоритетів. Сьогодні ми будемо раді побачити в празднічнихсоревнованіях, як блиск фізіческіхнавиков, так і прояв високого інтелекту. »Гарний вихід команд. Фото з сайту gstu.by

Інтеллектуальнаячасть - у форматі КВК

  1. У великому залі збираються кілька команд, вони подготовілідомашнее завдання (сценки про результат неправильного способу життя).
  2. Музичний конкурс (кожна команда виконує складений іміГімн здоров'я)
  3. Невеликі конкурси команд у вигляді відповідей на питання ведущегопо тематики (Новий Рік - проблема для печінки? З якого віку можна палити, вживати спиртні напої? Чим хворіють товстуни?). Оцінюється як знаніепредмета, так і вміння подати відповідь.
  4. Конкурс «Антиреклама». Командам заздалегідь було предложенозаданіе: намалювати плакати-опоненти відомих широкому колу рекламнихкартінок. Мова йде про сигарети, алкогольних напоях, фастфудах.
  5. Конкурс капітанів: відповісти на каверзні запитання (Як прибрати живіт за тиждень? Чи правда, що поки товстий сохне, худий-здохне? Чи станеш здоровіше, якщо за пивом і сигаретами будеш їздити на велосипеді?).

Журі підводить підсумки.

Спортивні конкурси та розваги

  1. Біг на швидкість: беруть участь усі.
  2. Естафети: 4 забігу по 100 метрів, беруть участь усі.
  3. Традиційний міні-футбол. Учасники - чоловіча стать. Гра за загальними правилами на вибування. Вначалеза перше і друге місце, потерпевшіепораженіе за третє і четверте місце.
  4. «Вибити з кола»: беруть участь дівчинки. Склад команди 10человек. Потрібно кинути м'яч і зачепити м'ячем кого-небудь на ігровому полі. Такойігрок вважається «вибитим». Перемагає команда, яка зберегла найбільшу колічествоіграющіх.
  5. Конкурс «Сталева м'яз». Команди юнаків змагаються вкількості підтягувань на перекладині.Естафети - важлива складова спортивного свята. Фото з сайту vvsu.ru
  6. Конкурс «Коней на скаку остоновіт». Беруть участь дівчата, віджимаються. Оцінюється або швидкість, або кількість віджимань.
  7. «Студентські старти» по курсам (біг в мішках, естафета спалочкой, біг зі скакалкою, біг з учасником на плечах)
  8. Конкурс «Ми сильніші разом». Змішані команди (одінаковоеколічество хлопців і дівчат) перетягіваютканат. Переможець - найсильніша команда.

Нагородження, привітання. Вручення іменних призів «МістерМускул», «Міс Досконалість», «ходяча енциклопедія» (для брали участь вінтеллектуальних конкурсах). Завершують спортивне свято концерт, імпровізірованноевиступленіе місцевих бардів, танці.

Як провести спортивне свято, в нашій статті. Випускний в дитячому саду: Сценарій і цікаві ідеї для веселого святкують.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » День здоров'я: сценарій свята для школярів і студентів